شاید تا وقتی که وسیله هایمان سالم است به اهمیت وجود آنها فکر نکنیم. اما وقتی که یکی از آنها خراب شود مشکلات و دردسرهای زیادی به دنبال خواهد داشت. برای مثال اگر ماشین ظرفشویی شما خراب شود و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان پیدا کنید، متوجه می شوید :

که چقدر وجود ماشین ظرفشویی در خانه تان مهم بوده و با خراب شدن آن وقت زیادی برای شستن ظرفها از دست می دهید و دیگر وقت زیادی برای استراحت پس از کار های سخت و خسته کننده ی بیرون و درون منزل نخواهید داشت.

اما نیاز نیست نگران این موضوع باشید. صفاهان سرویس متخصص تعمیر لوازم خانگی به کمک کادر مجرب و کارآزموده خود مشکل شما را با تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان حل خواهد کرد.

مراقبت از ماشین ظرفشویی دوو

قبل از هرچیز ما به شما کمک خواهیم کرد که مراقب ماشین ظرفشوییتان باشید تا نیاز شما به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کاهش پیدا کند.

ماشین های ظرف شویی دوو با داشتن 8 برنامه شستشوی متفاوت، طبقه های مجزا و قابلیت تنظیم ارتفاع سبد، مصرف کم آب و کمترین میزان صدا حین شستشو، جزو یکی از با کیفیت ترین ماشین های ظرفشویی در سطح جهان است.

اما به دلیل نداشتن آشنایی مصرف کنندگان با نحوه کار با آن ممکن است  نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان در بین مصرف کنندگان زیاد شود. اگر اقدامات زیر را انجام دهید مشکلات ماشین ظرفشوییتان کاهش پیدا خواهند کرد:

پرنکردن بیش از حد ماشیین ظرفشویی دوو

باز کردن آب گرم درون سینک ظرفشویی. زیرا به دلیل فشار کم آب داخل ماشین به خصوص در زمستان و هوای سرد آب ماشین خیلی دیر گرم می شود و ظروف چرب به خوبی تمیز نمی شوند. با باز کردن آب داخل سینک، آب گرم سریع تر به داخل ماشین ظرفشوییتان می رسد.

پس از 60 استفاده از ماشین ظرف شویی دوویتان یک بار ماشین ظرفشویی را بدون ظرف با دمای بالا 60 درجه روشن کرده و یک جرم گیر مایع را درون ماشین ظرفشویی واژگون کنید.

با استفاده از یک دستمال لطیف واشر دور در و لولای آن را به خوبی تمیز کنید.

روش های تعمیر ماشیین ظرفشویی دوو

با استفاده اصولی از ماشین ظرفشویی شاید نیازتان به تعمیر ماشیین ظرفشویی دوو کاهش پیدا کند اما صفر نمی شود. برخی مشکلات را خودتان به سادگی می توانید حل کنید اما برخی از آنها نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به دست تعمیرکاران ماهری مانند تعمیر کاران صفاهان سرویس دارند.

معمولا مصرف کنندگان این ماشین ظرفشویی به این مشکلات بر می خوردند:

  • روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو
  • نشستن ظروف به صورت تمیز
  • باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
  • بسته نشدن درب ماشین ظرف شویی دوو
  • نشت آب از کنار درب ماشین
  • سرازیر شدن آب از زیر دستگاه
  • گرم نکردن آب توسط ماشین ظرفشویی دوو
  • تخلیه نشدن آب ماشین

ابتدا به دلیل و راه حل ارور های ماشین ظرفشویی دوو می پردازیم و بعد به مشکلات دیگر

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هنگام ارور

ارور E1

دلیل: مشکل آبگیری ماشین ظرفشویی دوو

راه حل: بررسی شیر برقی اب از جهت بسته نبودن، بررسی سیم کشی از جهت قطع نبودن، بررسی شیر آب شهری از  نظر بسته نبودن و قطع نبودن و در صورتی که مشکلات قبلی نبود تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به دست تعمیرکار

ارور E3

دلیل: داغ شدن المنت ماشین ظرفشویی

راه حل: تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بدست تعمیرکار مجرب

ارورE4

 سر ریز شدن آب ماشین ظرفشویی

راه حل: مشکل از سوییچ آبریزی یا هیدروستات ماشین ظرفشویی یا پمپ تخلیه است که باید تعمیرکار آن را بررسی کند که می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارورE6

مدار باز درون ترمیستور

راه حل: چک کردن سیم های مربوط به ترمیستور و در صورت نیاز عوض کردن سنسور بدست تعمیکار

ارورE7

مدار کوتاه در داخل NTC

راه حل: چک کردن ان تی سی و در صورت لزوم عوض کردن سیم هایی که به ان تی سی مربوط هستند (بدست تعمیرکار بسپارید تا تعمیر ماشین ظرفشویی دوویتان انجام شود)

ارورE8

علت: ایراد در شیر توزیع ماشین ظرف شویی دوو

راه حل: بررسی شیر توزیع و در صورت نیاز تعویض شیر توزیع ماشین ظرفشویی دوو

ارورE9

علت: مشکل در صفحه لمس و تاچ ماشین ظرفشویی دوو به دلیل نگه داشتن یکی از کلید ها بیشتر از 30 ثانیه یا نشستن گرد و غبار و چربی روی صفحه

راه حل: اگر چربی یا گرد و غبار روی آن نشسته باید آن را تمیز کنید.

ارورED

علت: مشکل در اتصال برد اصلی با برد صفحه نمایش

راه حل: باید سیم کشی بین این دو برد را چک کنید اگر مشکلی نبود هر دو برد اصلی و صفحه نمایش باید چک شوند که باید آن را به دست تعمیر کار بسپارید تا تعمیر ماشین ظرفشویی شما را انجام دهد.

تعمیر ماشین ظرف شویی دوو

رفع مشکلات ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

در این قسمت به بررسی نحوه تعیر ماشین ظرفشویی دوو در هنگام به وجود آمدن مشکل می پردازیم. البته باید در نظر داشته باشید که در صورت بروز مشکل های جدی  باید تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را بدست تعمیر کاران ماهر بسپارید. می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان را به دست تعمیر کاران ماهر صفاهان سرویس بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هنگام نشتی آب

چک کردن شلنگ تخلیه و پمپ ظرفشویی از جهت پاره نبودن و گرفته نبودن و مسدود نبودن، بررسی خم شدگی شلنگ،چک کردن پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو و در صورت نبودن مشکل تماس با شرکت صفاهان سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هنگام بروز صدای بلند و ناهنجار

چک کردن بلبرینگ از نظر سابیدگی یا شکستگی، چک کردن پولی قرقره از نظر ترک خوردگی یا پوسیدگی، از کار افتادن بلبرینگ های موتور و ایراد در پمپ تخلیه نیز می تواند دلیل بروز صدا باشد که باید تعمیرکار آنها را بررسی و تعمیر کند.

تعمیر ماشین ظرف شویی دوو هنگام کار نکردن

 بررسی فشار آب از نظر کم نبودن، بررسی اتصال ماشین ظرفشویی دوو به برق، بررسی شیرآب، بررسی شلنگ های ورودی آب از نظرشکستگی و در صورتی که هیچ یک از این مشکلات نبود تماس با شرکت صفاهان سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هنگام تخلیه نکردن آب

بررسی پمپ تخلیه از نظر گرفتگی، بررسی شلنگ های تخلیه ماشین ظرفشویی از نظر گرفتگی، خوردگی و پارگی و تعویض پمپ تخلیه در صورت نیاز.