آشنایی با مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان سبب می‎شود تا در مواقع ضروری از کمک و راهنمایی کارشناسان آنها بهره ببرید. حتما برای شما هم پیش آمده است، که در هوای گرم تابستان به سراغ یخچال بروید تا آبی خنک و گوارا بنوشید.

اما همین اینکه درب یخچال را باز می‎کنید با گرما و ماندگی هوای داخل آن مواجه می‎شوید. در این لحظه ارزش یک مرکز معتبر تعمیر لوازم خانگی را درک خواهد شد. چرا که در همان لحظات ابتدایی در ذهن خود جستجو می‎کنید که باید به کدام مرکز مراجعه نمود؟

تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

ویژگی های برتر یک مرکز تعمیر لوازم خانگی

آشنایی با دانش روز
در دنیایی زندگی می‎کنیم که تکنولوژی از هر سو  ما را احاطه کرده است. کافی است نگاهی سریع به لوازم خانه و آشپزخانه داشته باشید. از یخچال و فریزر گرفته تا سرخ کن و تلویزیون همگی متکی به تکنولوژی‎های برتر هستند.

هر چقدر استفاده از فناوری در آنها بیشتر باشد، به  همان اندازه باید تکنسین از دانش بیشتری برای تعمیر و سرویس آنها استفاده نماید. ممکن است نوع تکنولوژی پایه در همه شرکت‌ها یکسان باشد، اما در جزییات و نحوه ارائه تکنولوژی با یکدیگر تفاوت خواهند داشت.
آشنایی با جزئیات و قطعات لوازم خانگی همچون تعمیر یخچال ، تعمیر کولر ، تعمیر لباسشویی ال جی ، تعمیر ظرف شویی و… از ویژگی‎های برتر یک مرکز خدماتی است.

عدم آشنایی تکنسین با تکنولوژی روز، سبب تشخیص اشتباه خواهد شد. در این صورت مجبور می‎شوید، هزینه ‎ایی بیشتر برای تعمیر و سرویس لوازم خانگی پرداخت نمایید. حتی گاهی اوقات میزان خسارت تا حدی است که شاید خرید وسیله مورد نظر مقرون‎به‎صرفه‌تر از تعمیر دوباره آن باشد.

 

استفاده از قطعات اصلی

مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی در اصفهان از قطعات اصلی  و باکیفیت برای تعمیر  استفاده خواهند کرد . گاهی اوقات تنها کافی است یک قطعه کوچک تعویض گردد تا وسیله مورد نظر مثل روز اول شروع به کار کردن نماید. هر شرکت در طراحی کالاهای خود از قطعات خاصی استفاده می‎کند. بنابراین بهتر است از همان قطعات برای تعمیر وسیله مورد نظر استفاده کرد.

شاید در حال حاضر دسترسی به برخی قطعات اصلی سخت باشد و باید هزینه‎ایی بیش از ارزش واقعی آن پرداخت نمایید؛ اما مطمئن خواهید شد که وسیله مانند روز اول شروع به کار خواهد کرد.

گاهی اوقات برخی از مراکز تعمیر لوازم خانگی، از قطعات جانبی و مشابه استفاده می‎کنند. این امر شاید در ابتدا هزینه کمتری را به شما تحمیل کند، اما مطمئن باشید در کوتاه مدت دوباره مجبور خواهید شد برای تعمیر وسیله مورد نظر هزینه در نظر بگیرید.

سرویس لوازم خانگی

تعمیر لوازم خانگی در محل

از دیگر ویژگی‎های برتر یک مرکز تعمیر لوازم خانگی معتبر این است که در مرحله اول سعی می‎کند وسیله مورد نظر  در منزل یا محل تعمیر و سرویس شود. بسیاری از لوازم خانگی از حجم و وزن زیادی برخوردار هستند. جابجایی آنها همواره دغدغه خانواده‎ها است.

در این حالت علاوه بر هزینه تعمیر باید، مبلغی نیز برای حمل و نقل آن در نظر گرفت. بسیاری از مراکز تعمیر ، خدمات خود را در محل و منزل ارائه خواهند داد. برای این منظور کافی است با آنها تماس بگیرید. تکنسین با تایید شما به محل مورد نظر اعزام خواهد شد. بیشتر خدمات تعمیری در منزل قابل اجرا است. در این حالت معمولا کارشناس با تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام خواهد شد.

مرکز تعمیر لوازم خانگی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

تعمیر و سرویس کلیه لوازم خانگی را انجام خواهد داد. برخی از آنها مانند کولر گازی و اسپیلت به سرویس‎های دوره‎ایی نیاز دارند. معمولا پیشنهاد می‌شود با شروع فصل گرما، از خدمات سرویس کولر گازی بهره ببرید. کولرهای گازی انواع مختلفی دارند که از جمله آنها می‎توان به دیواری، ایستاده، کانالی، پرتابل و پنجره‎ایی اشاره کرد. انواع کولر گازی دیواری و ایستاده کاربرد بیشتری دارند.

آنها دارای یونیت داخلی و خارجی هستند. یونیت خارجی که به کندانسور نیز مشهور است در محیط بیرون نصب خواهد شد، اما یونیت داخلی یا همان اپراتور در داخل منزل نصب می‎شود. به  منظور بالا بردن طول عمر آنها، لازم است در فواصل معین از خدمات سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی بهره ببرید. به این ترتیب اگر مشکلی وجود داشته باشد، قبل از اینکه منجر به خسارت شود، تشخیص داده خواهد شد.

تعمیرات لوازم خانگی

مشکلات رایج کولر گازی

اگر با مشکلات زیر مواجه شدید، می‎توانید با مرکز تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید:
کمپرسور به طور ناگهانی خاموش می‎شود. در این حالت احتمالا کمپرسور نیم سوز شده است.

 • پنل دچار یخ زدگی شده است.
 • اپراتور باد گرم می‎زند.
 • کولر گازی از پرتاب باد خوبی برخوردار نیست.
 • لوله درین دچار نشت آب شده است.
 • کمپرسور  استارت نمی‎خورد.
 • ریموت به درستی کار نمی‎کند.
 • کولر گازی سر و صدای زیادی دارد.
 • خدمات رایج مرکز ، یخچال و فریزر

تعمیر یخچال و فریزر در محل از دیگر خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی است. از جمله مشکلات رایج در این زمینه می‎توان به شارژ گاز یخچال اشاره کرد. در این رابطه باید بدانید که گاز یخچال یا کولر دچار فساد نمی‎شوند، بنابراین زمانی برای انقضاء آنها وجود ندارد. گاهی اوقات به دلایل مختلف مانند ضربه، احتمال آسیب به لوله‎های آن وجود دارد. این امر منجر به تخلیه گاز خواهد شد.

در نتیجه یخچال، قدرت سرمایشی خود را از دست خواهد داد. شارژ گاز یخچال در محل و منزل ارائه می‎شود.
صدای بلند یخچال و فریزر از دیگر مشکلات رایجی است که ممکن است برای رفع آن به خدمات مراکز تعمیر لوازم خانگی نیاز داشته باشید. این مشکل می‎تواند به دلایل زیر رخ دهد:

 1. فن اپراتور دچار نقص شده است.
 2. پره‎های فن درگیر هستند.
 3. اتصالات یخچال شل شده است.
 4. فن کندانسور دچار مشکل شده است.
 5. خدمات رایج  تعمیر یخچال در محل و منزل
 6. عوض کردن  فن یخچال
 7. تعمیر و سرویس آبسردکن یخچال
 8. عوض کردن ترموستات یخچال
 9. تعویض و بررسی لاستیک درب یخچال
 10. رگلاژ کردن درب فریزر
 11. بررسی و تعمیر کمپرسور یخچال

هزینه خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی چقدر است؟

هزینه خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به وسیله مورد نظر، مدرن یا قدیمی بودن آن، نوع تکنولوژی به کار رفته در آن، نوع خرابی و نوع قطعات آن بستگی خواهد داشت. گاهی اوقات تنها با تعویض قطعه مشکل برطرف خواهد شد. در این حالت هزینه تامین قطعه از مشتری گرفته می‎شود. معمولا برای تهیه قطعات اورجینال باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید.